Haberler

Sosyal Sorumluluk projemiz Kızılay Tıp Merkezin’ de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la birlikteydik.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la birlikteydik. Sosyal Sorumluluk projemiz Kızılay Tıp Merkezin’ de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la birlikteydik.
İstasyon Ziyaretimize Sn. Kadir TOPBAŞ geldi.
İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Sn.Kadir TOPBAŞ’ın KÜÇÜKYALI istasyonumuzu ziyareti esnasında teşekkür ve hatıra fotoğrafı.
Konya’da Dondurma Fabrikasının Temeli Atıldı.
Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ve Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Konya'da Unilever/Algida dondurma fabrikasının temel atma törenine katıldı.
PANAGRO ET ENTEGRE TESİSİ İHALESİ KAZANILMIŞTIR!!!
Konya Şeker tarafından açılan Panagro Et Entegre Tesisi İnşaat İşleri ihalesi Karsan & Aksa tarafından kazanılmıştır
Birleşme İşlemi İnceleme Hakkı Duyurusu
KARSAN AKSA PROJE YÖNETİM İNŞAAT DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Yukarıda bilgileri yazılı şirketimizin Yönetim Kurulunca Birleşme İşlemine İlişkin alınan 21/08/2014 tarihli karar doğrultusunda hazırlanan Birleşme Sözleşmesi, Birleşme Raporu, Son Üç Yılın Finansal Tabloları ile Yıllık Faaliyet Raporlarının (gerekirse ara bilanço) Genel Kurulun onayına sunulmasından önce otuz gün süresince 21/08/2014 tarihinden itibaren Cumhuriyetçi Sokak. No:9 Bakırköy/İstanbul adresinde ve şirket merkezimiz ve şubelerimizde ilgililerin incelemesine hazır bulunduracağı 6102 sayılı Türk Ticaret Kanununun 149 uncu maddesi gereğince ilan olunur.
Karsan Karadeniz Kimya ve Gıda San. Tic Ltd. Şirketi ile Aksa İnşaat Ltd. Şti. şirketlerinin
uzun yıllara dayalı inşaat tecrübelerini tek bir şirket altında toplamak amacı ile Ocak 2012
tarihinde kurulmuştur.